Warsztaty o emocjach i komunikacji międzyludzkiej pt. "poczuj i wyraź siebie"

chlopiec wodaSłowa „fajnie”, „dobrze” lub „źle” to dla Ciebie za mało by siebie wyrazić? Albo zastanawiasz się czasami jak nazwać to co czujesz lub stan w j akim jesteś? A może mówienie o emocjach własnych Cię onieśmiela, masz czasami wrażenie, że nie trzeba o nich komuś mówić?

Podczas dwudniowych warsztatów będziesz mieć okazję uzupełnić swój słownik emocjonalny, nauczysz się lepiej rozpoznawać emocje swoje i innych osób, dowiesz się i przećwiczyć jak rozmawiać o emocjach oraz jakie są korzyści i koszty takiej komunikacji.

Termin: 3 - 5 marca 2017.

Miejsce: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury, ul. Olecka 30, Warszawa (Falenica).

Więcej informacji: eccc.pl

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy (bezpośredni link): formularz eccc.pl

W dzisiejszym świecie krótkich wiadomości tekstowych, newsów z całego świata, emotikonów i komunikacji odbywającej się w wirtualnym świecie…. w całym tym pędzie gubimy gdzieś świadomość siebie, swoich stanów i emocji, pewność i odwagę do komunikowania się z innymi z uwzględnieniem naszych uczuć. Nie dopuszczamy zatem innych do naszego wewnętrznego świata i często też nie pukamy do serc osób nam bliższych i dalszych. Rezygnujemy więc z budowania trwalszych i bardziej świadomych relacji. Zaczynamy odczuwać coraz większe osamotnienie...

CookiesAccept

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem