Warszawa-Falenica - zaproszenia

Jezuici z ECCC w Warszawie-Falenicy zapraszają na rekolekcje, sesje, warsztaty:

 

 Skupienie wielkopostne "Miłość z Krzyża"

Termin: 9-11.03.2018 r.

Wielki Post jest szczególnym czasem odnowy relacji z Bogiem. Zapraszamy na spotkanie w ciszy i skupieniu z Jezusem, który oddaje za nas życie.
Przez wspólną modlitwę, Eucharystię, Adorację Najświętszego Sakramentu, konferencje i osobistą medytację Pisma Świętego będziemy przypatrywali się Chrystusowi i Jego Miłości.
Rozpoczniemy w piątek kolacją o 18:00 (po niej Msza Święta i wprowadzenie do skupienia).

Więcej ...

Weekend rozeznawania drogi życia

Termin: 6-8.04.2018 r.

Sesja skierowana jest do osób w wieku 18-35 lat, które poszukują swojego życiowego powołania.

Będzie to czas poznawania narzędzi, zostawionych nam przez św. Ignacego Loyolę, które pomogą w podejmowaniu decyzji, ale też odkrywania swoich pragnień i słuchania swojego serca. Przede wszystkim jednak spotkania z Panem Bogiem i szukania wraz z Nim tego, co dla każdego jest najlepszą dla niego drogą.

Przy podejmowaniu najważniejszych decyzji warto się zatrzymać na jakiś czas, przyjrzeć się sobie i spotkać się z innymi, którzy przeżywają podobny etap w swoim życiu. Będzie też możliwość rozmów indywidualnych z siostrami Sacre Coeur i jezuitami.

Sesję poprowadzą siostry Sacre Coeur (www.siostry-sc.pl) oraz jezuici odpowiedzialni za Szkołę Kontaktu z Bogiem (www.szkolakontaktu.pl)

http://eccc.pl/program-na-rok-2018/wydarzenie/167-weekend-rozeznawania-drogi-zycia

CookiesAccept

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem