Sucha-warsztaty Komunikacji i Porozumienia

Zaproszenie na:

sucha01Wakacyjne warsztaty Komunikacji i Porozumienia

Termin:   31.07 -05.08.2016 r.

Miejsce: Sucha na Pomorzu

Warsztaty w Suchej - szczegóły

 Dobre relacje dają radość i spełnienie. Ludzie, którzy tego doświadczają są bardziej współczujący i bardziej hojni dla innych i dla świata. Jakość relacji międzyludzkich zależy w dużym stopniu od umiejętności komunikacyjnych oraz inteligencji emocjonalnej. Gdy człowiek rozwija te dwie dziedziny, w naturalny sposób staje się bardziej wyrozumiały dla siebie i dla innych.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty na przełomie lipca i sierpnia do Suchej na Pomorzu, gdzie będziemy uczyć się umiejętności komunikacyjnych w połączeniu z kompetencjami inteligencji emocjonalnej.
Wykorzystamy do tego celu metodę „porozumienie bez przemocy” (ang. NVC) amerykańskiego psychologa dr Marshalla Rosenberga.

WYBRANE KORZYŚCI Z WARSZTATÓW:
 Poznanie języka, który poprawia relacje i działa pozytywnie na nasz system nerwowy i odpornościowy.
 Większy kontakt ze sobą.
 Postrzeganie świata i ludzi ze współczuciem, wdzięcznością i życzliwością.
 Powracanie do spokoju wewnętrznego w trudnych sytuacjach relacyjnych.
 Większa tzw. sprawność emocjonalna, (z ang. „emotional fitness”).

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATÓW:
„Niesamowity był sam temat, który - jak dla mnie - został rewelacyjnie przedstawiony.” Sara Gans.
"Dziękuję bardzo za tak wspaniały czas. Podobało mi się, gdy opierasz się na własnych doświadczeniach, bardzo do mnie przemawiają […]” Dorota Czechak.
„Różnorodność tematów, wiele praktycznych ćwiczeń pomagających odkrywać głębię siebie i drugiego człowieka”. Rafaela Gans.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Warsztaty stanowią praktyczne, całościowe wprowadzenie do metody „porozumienie bez przemocy" i są adresowane do osób, które pragną tworzyć wyjątkowe relacje osobiste i służbowe oraz zainteresowanych poznaniem niezwykłej metody rozwoju osobistego, mediacji i radzenia sobie z emocjami w relacjach.
Zalecamy przeczytanie przed warsztatami książki Marshalla Rosenberga „Porozumienie bez Przemocy”. Książka jest dostępna w wersji elektronicznej na stronie: https://fundacjajera.files.wordpress.com/2014/04/marshall-rosenberg-porozumienie-bez-przemocy.pdf
Uwaga! Jest możliwość zabrania ze sobą dzieci. Będą miały zapewnioną opiekę przedszkolanek. Dzieci do trzech lat mają pobyt bezpłatny. Koszt pobytu dziecka powyżej 3 roku życia – 200 zł.
Całkowity koszt warsztatów, zakwaterowania i wyżywienia dla osoby dorosłej:
- w pokoju dwuosobowym z łazienką wspólną na korytarzu 700 zł;
- w pokoju dwu lub trzyosobowym z łazienką 740 zł;

Zapisy: na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na tel. 503 476647. Potwierdzeniem miejsca na warsztatach jest wpłacenie 100 zł zaliczki przelewem na konto: Dom Zakonny Towarzystwa Jezusowego
14 1020 1475 0000 8002 0089 1978
tytułem: Sucha warsztaty [oraz imię i nazwisko uczestnika]

Warsztaty rozpoczynają się w niedzielę 31 lipca kolacją o 19.00, a kończą śniadaniem w piątek 5 sierpnia. Zapewniamy min. 20 h szkoleniowych. Dla chętnych istnieje możliwość uczestniczenia codziennie wieczorem we Mszy Św.
W związku z warsztatową formą zajęć, ilość miejsc ograniczona.

Adres: 89-525 SUCHA na Pomorzu 124, Dom rekolekcyjny "Oaza.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 503 476647.

Prowadzenie: Anna Makarska z zespołem.

Anna Makarska – zafascynowana metodą Porozumienia bez Przemocy od 2005 roku. Odbyła wiele szkoleń z międzynarodowymi, certyfikowanymi trenerami, w tym również z udziałem twórcy metody, dr Marshallem Rosenbergiem. Aktualnie jest w procesie uzyskiwania międzynarodowej certyfikacji tej metody przy Center for Nonviolent Communication (Centrum Porozumienia bez Przemocy) w Albuquerque, USA. Posiada także wykształcenie w coachingu koaktywnym oraz w pracy z liderami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

CookiesAccept

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem